Het Bijleszoeker team

We stellen u graag voor aan de teamleden van de Bijleszoeker in, we hopen u alvast te kunnen helpen.

 

Pieter - Algemene werking & Sportclubs

Met mijn jarenlange ervaring als bijlesgever voor wetenschappelijke vakken begrijp ik de noden van studenten en ouders. Ik vind dat iedereen over de Bijleszoeker moet horen en zet me hier dan ook 101% voor in.

@: pieter@bijleszoeker.be

 


 Groei medewerker

We zoeken een medewerker die ons kan helpen groeien!

Interesse? Stuur een e-mail naar pieter@bijleszoeker.be


 

Joris - Teamleider

Joris Bijleszoeker

Na enkele jaren bijles geven, weet ik hoe belangrijk het is om als student de passende ondersteuning te krijgen om te kunnen slagen.

Daarom wil ik graag als verantwoordelijke voor de regio's Gent/Kust/Kortijk mijn steentje bijdragen door de juiste leerkracht toe te wijzen!

@: joris@bijleszoeker.be


 

Jens - Vlaams-Brabant

Joris Bijleszoeker

Met mijn ervaring in de bijleswereld weet ik hoe belangrijk het is voor bijlesleraren om zich dynamisch op te stellen en leerstof op een juiste manier over te brengen. Ik help hen graag met mijn kennis en ervaring en vind voor elke leerling de geschikte bijlesleraar!

@: jens@bijleszoeker.be


 

Tessa - Limburg & Nederland

Met behulp van een student die hetzelfde leertraject heeft doorlopen en hetzelfde examen heeft moeten afleggen, kan je je geen betere voorbereiding wensen. Door de laagdrempelige en snelle service heb je alle tijd om je zonder stress op je examen voor te bereiden!

@: Tessa@bijleszoeker.be


 

Jana - Antwerpen

Ik vind het krijgen van bijles enorm nuttig voor studenten, zeker voor diegenen die nog enkele vakjes nodig hebben om hun opleiding te voltooien, maar ze echt niet begrijpen vanuit de les of die gewoon dat extra duwtje nodig hebben.

@: jana@bijleszoeker.be


 

Saskia - Brussel

Door mij enkele uurtjes per week in te zetten bij de Bijleszoeker wil ik zoveel mogelijk mensen helpen!

@: saskia@bijleszoeker.be


Emily - Oost- & West-Vlaanderen

Zelf ben ik een studente TEW en ben ook al in aanraking gekomen met bijlessen. Hierdoor heb ik aan de lijve kunnen ondervinden hoe moeilijk het kan zijn om de geschikte bijlesleerkracht te vinden waarmee het klikt en die je ook echt iets bijleert. De Bijleszoeker bestond toen nog niet, waardoor ik vaak bij hele dure bureau’s terecht kwam of net bij een onbekwame student die een groot deel van mijn cursus zelf niet kon.

@: emily@bijleszoeker.be